Facebook

O Cool Ticket

 

Cool Ticket nahrádza klasickú papierovú vstupenku a pridáva vlastnosti smartfónov. Všetko vybavíte cez internet a z pohodlia domova.

Nepotrebujeme poznať Vaše meno, bydlisko ani číslo telefónu. Rešpektujeme Vaše súkromie!

S telefónom nemusíte byť on-line, ani nepotrebujete paušál na internet. Internetové pripojenie (napr. wifi) vo Vašom telefóne je potrebné len na prvé stiahnutie vstupenky, nie však pri preukazovaní sa pri vstupe na predstavenie.

Pokiaľ sami nevlastníte smartfón (Android, iPhone, Windows Phone), môžete sa dohodnúť s kamarátmi, ktorí túto možnosť majú. V jednom telefóne môže byť uložených aj viacero vstupeniek.

Pokiaľ papierové vstupenky zabudnete alebo stratíte, máte smolu. U nás však máte vstupenky v on-line trezore! Pokiaľ sa Vám niečo stane s telefónom, kontaktujte nás na  customer@cool-ticket.info a vstupenky Vám umožníme stiahnuť znova.

 

Často kladené otázky

Čo ak si omylom zneplatním vstupenku alebo sa mi stane niečo s telefónom? 
Ku vstupenke v telefóne prosím pristupujte rovnako ako k papierovej. Znehodnotenie vstupenky v aplikácii má podobný význam ako poškodenie papierovej vstupenky. Kontaktujte nás však na customer@cool-ticket.info, overíme Vašu totožnosť a vstupenku Vám umožníme znovu stiahnuť. Vďaka moderným technológiám, ktoré používame, bude riešenie výrazne jednoduchšie ako pri papierovej vstupenke v pokladni kina. To platí i v prípade, že by sa Vám čokoľvek stalo s telefónom.

Môžem zakúpenú vstupenku predať? 
Áno, v aplikácii zvoľte funkciu "Vrátiť vstupenku", čo umožní jej opätovné stiahnutie aj do iného telefónu. Novému majiteľovi potom prepošlete aktivačný kód vstupenky. Táto služba nie je nijako obmedzená, či spoplatnená a je možné ju využiť aj v deň konania predstavenia.